Hakkımızda

1987'den beri Marmaris'e bağlı Çamlı Köyü'nde misafirlerine hizmet vermekte olan Burak Restaurant yıllar geçtikçe kalitesini ve hizmet anlayışını geliştirmiş, doğallığından ve ürünlerinin tazeliğinden ödün vermemiştir.

Haftasonu keyifli bir gün geçirmek isteyenlerin aklına ilk gelen ve tercih edilen mekanların başında gelen restoranda, zengin köy kahvaltısı ve yemekleriyle misafirlerinin damak tadına hitap etmiş ve beğenisini kazanmıştır. Halil'in Yeri Burak Restaurant yaklaşık Yarım Asırdır Çamlı'nın huzurlu atmosferinde ve yeşilin tüm renklerine karşı lezzetli balık yemekleri, zengin ege mutfağına özgü mezeleri ile kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerini konuk etmeye devam ediyor.

Restaurantımız yazın 140, kışın 80 kişilik kapasitesiyle hizmet vermektedir. Sabahları kahvaltı menüsüyle başlayan servis gecenin ilerleyen saatlerine dek devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ve öz güvenini kazanmış restaurantımızda öncelikli amacımız misafirlerimizin güler yüzle ayrılmasını, hoş bir anı ve damak tadı yaşamasını sağlamak olmuştur.

Günlük ve taze balık ve et çeşitleri ile de misafirlerini her zaman tatmin eden Halil'in Yeri Burak Restaurant siz değerli misafirlerimiz ile daha uzun yıllar kaliteli ve taze yemekleriyle sizlere hizmet vermeye devam edecektir.